0 قلم کالا - 0 تومان
سبد خرید شما خالی می باشد.
محصولات شما بروزرسانی قیمت

روتر سیسکو 4331 ISR

سازمان ها با این سری از محصولات، تجربه دیجیتالی جدیدی خواهند داشت. این سری از محصولات مدیریت روزانه IT را تسهیل می‌کنند. سازمان ها به کمک این سری از روترها می توانند Branch-site1 خود را آماده کرده و از آن با پلتفرم سری Cisco 4000 ISR در آینده محافظت نمایند.

ویژگی های روترهای سری Cisco ISR
  • آماده مجازی سازی: به کمک این محصولات عملکردها و اپلیکیشن‌های مجازی شده شبکه، هر زمان و هر مکان در اختیار شماست. روترهای سری ISR گزینه‌های توسعه منعطفی را دارا می‌باشند و این به معنای آزادی در انتخاب است.
  • شبکه اتوماتیک: سازمان ها به کمک این روترها می‌توانند شبکه خود را پیکربندی و نظارت کنند. همچنین سیاست‌های کاری را از طریق بستر سیاست‌های اپلیکیشن سیسکو (APIC-EM) و WAN به طور هوشمند (IWAN) اجرا نمایند.
  • سرویس های شبکه: سرویس‌های شبکه یکپارچه کلیدی شامل بهینه‌سازی اپلیکیشن2 و WAN، راهکار Intelligent Caching with Akamai Connect، ارتباطات یکپارچه و راهکار Software Defined WAN را پشتیبانی می‌کند.
  • دفاع در برابر تهدیدهای شعبه: از سایت شعبه خود در سرتاسر LAN، WAN و در Cloud با استفاده از راهکارهای امنیتی جامع در روتر محافظت کنید. با این کار شما دیگر به دستگاه امنیتی مجزایی نیاز ندارید.
هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
Top