0 قلم کالا - 0 تومان
سبد خرید شما خالی می باشد.
محصولات شما بروزرسانی قیمت

شارژر

تبدیل دوشاخه برق هادرون مدل A10

کالای قابل دسترس

تبدیل دوشاخه برق هادرون مدل A10 ابزاری جهت اتصال همه نوع دستگاه با تمام مدل های سوکت برق به پریز ایرانی میباشد . زیبایی چشم نواز این محصول هم در روز و هم در شب, به جرات مثال زدنی و در تمام مدل های تولید داخل و تولید خارج منحصر به فرد میباشد .تبدیل دوشاخه

مبدل برق هادرون مدل A10 Economy

60,000 تومان

مبدل برق سه به دو هادرون مدل A10 اکونومی جهت اتصال سوکت های اروپایی و آمریکایی به پریز برق ایرانی می باشد . یک محصول کاملا ایرانی تشکیل شده از بدنه پلاستیکی پلی کربنات و قطعات فلزی آن از آلیاژ مس و برنج با خلوص بالاست.

مبدل دو به دو هادرون مدل A08

کالای قابل دسترس
40,000 تومان

تبدیل دو به دو هادرون مدل A08 مبدلی با کیفیت برای اتصال سوکت برق مدل آمریکایی به پریز های ایرانی است . مبدل دو به دو هادرون یک محصول ایرانی است که علاوه بر مبدل یک محافظ نیز هست و از جرقه در هنگان اتصال به پریز برق در این محصول استاندارد خبری نیست .

محافظ هوشمند نوسان برق هادرون مدل p101

محافظ هوشمند هادرون مدل p101 محصول شرکت ایرانی هادرون توان می باشد که علاوه بر محافظت از دستگاه در مورد افت ولتاژ و اتصال کوتاه و نوسان جریان دارای تایمر سه وضعیته نیز می باشد که به کمک ان می توانید دستگاه خود را برای شارژ به یکی از وضعیتهای زمانی بسپارید .

محافظ هوشمند هادرون مدل P102

کالای قابل دسترس
200,000 تومان

محافظ هوشمند هادرون مدل P102 دستگاهی است چند منظوره که جهت حفاظت از گستره وسیعی از وسایل و تجهیزات الکترونیکی طراحی شده است. ابعاد کوچک این محصول امکان قابل حمل بودن را درکنار مناسب بودن محصول برای استفاده خانگی فراهم می آورد.

Top